ДО 75-РІЧЧЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ, ДОКТОРА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА КОВАЛЬОВА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА

20 вересня 2016 року виповнюється 75 років із дня народження видатного вченого-фармакогноста, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора фармацевтичних наук, професора кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету Ковальова Володимира Миколайовича.
В університеті серед колег і студентів професор Ковальов користується надзвичайною любов’ю і повагою. Крім високих професійних якостей йому притаманні людяність, доброта, порядність, бажання навчати і допомагати.

Колектив кафедри фармакогнозії, колеги та друзі щиро вітають ювіляра, бажають йому міцного здоров’я і довголіття, втілення нових планів у життя, великого сімейного щастя і добробуту!