[:ua]27 березня під час весняних шкільних канікул, в рамках заходів приймальної комісії НФаУ «Pharm camp-2018», доц. Бойнік В.В. та доц. Бородіна Н.В. провели три лабораторних заняття на тему «Цікавий світ лікарських рослин» для учнів та вчителів ЗОШ № 31, 32, 49, 74 та гімназії № 74 м. Харкова (понад 50 чоловік). Під час занять ознайомили учнів з методами морфолого-анатомічного та хімічного аналізу лікарської рослинної сировини.
03 02 01

Продемонстрували роботу з мікроскопом, провели якісні реакції на різні групи біологічно активних речовин, ознайомили з методами отримання ефірних олій на прикладі квіток ромашки. Учні відвідали музей кафедри фармакогнозії та ознайомились з колекцією гербарних зразків лікарських рослин.[:en]27 березня під час весняних шкільних канікул, в рамках заходів приймальної комісії НФаУ «Pharm camp-2018», доц. Бойнік В.В. та доц. Бородіна Н.В. провели три лабораторних заняття на тему «Цікавий світ лікарських рослин» для учнів та вчителів ЗОШ № 31, 32, 49, 74 та гімназії № 74 м. Харкова (понад 50 чоловік). Під час занять вони ознайомили учнів з методами морфолого-анатомічного та хімічного аналізу лікарської рослинної сировини.
03 02 01

Вони продемонстрували роботу з мікроскопом, провели якісні реакції на різні групи біологічно активних речовин, ознайомили з методами отримання ефірних олій на прикладі квіток ромашки. Учні відвідали музей кафедри фармакогнозії та ознайомились з колекцією гербарних зразків лікарських рослин.[:ru]27 березня під час весняних шкільних канікул, в рамках заходів приймальної комісії НФаУ «Pharm camp-2018», доц. Бойнік В.В. та доц. Бородіна Н.В. провели три лабораторних заняття на тему «Цікавий світ лікарських рослин» для учнів та вчителів ЗОШ № 31, 32, 49, 74 та гімназії № 74 м. Харкова (понад 50 чоловік). Під час занять ознайомили учнів з методами морфолого-анатомічного та хімічного аналізу лікарської рослинної сировини.
03 02 01

Вони продемонстрували роботу з мікроскопом, провели якісні реакції на різні групи біологічно активних речовин, ознайомили з методами отримання ефірних олій на прикладі квіток ромашки. Учні відвідали музей кафедри фармакогнозії та ознайомились з колекцією гербарних зразків лікарських рослин.[:]