Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)

23.10.2018 – 27.10.2018 р. У рамках міжнародного дистанційно-очного тримісячного стажування (21.09.2018 р. – 21.12.2018 р. ) «Європейська система вищої освіти: окремі питання», делегація Національного фармацевтичного університету у складі п’яти викладачів: завідувача кафедри фармакогнозії, професора Кошового Олега Миколайовича, завідувача кафедри фармакотерапії, професора Кіреєва Ігоря Володимировича, доцента кафедри фармакогнозії Бородіної Наталії Валеріївни, доцента кафедри фармакотерапії Трищук Надії Михайлівни та асистента кафедри фізіології та анатомії людини Шакіної Любові Олександрівни відвідала Краківського економічного університету (м. Краків, Польща).
Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)   Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)    Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)

Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща) Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)