Науковий-семінар “Мемостім, пам’ятай про головне”

5.11.2018 р. На кафедрі фармакогнозії при участі фармацевтичної компанії «Ананта» відбувся міжкафедральний науковий-семінар «Мемостім, пам’ятай про головне» у якому взяли участь викладачі кафедр: фармакогнозії – професор Кошовий О. М., професор Ковальова А. М., професор Ільїна Т. В., доцент Стремоухов О. О., доцент Криворучко О. В., доцент Бойнік В. В., доцент Бородіна Н. В.; нутриціології та фармацевтичної броматології – професор Попова Н.В., доцент Степанова С.І. та студенти 3 курсу фармацевтичного факультету. Семінар був присвячений використанню рослинних екстрактів для покращення когнітивних функцій організму у молоді та ознайомленням з рослинами які використовуються у світовій практиці для профілактиці та лікування захворювань церебрального кровообігу.
Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне" Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"Науковий-семінар "Мемостім, пам’ятай про головне"