День відкритих дверей

15 грудня 2018 р. в Національному фармацевтичному університеті відбувся День відкритих дверей. Доцент Криворучко О. В. ознайомила вступників з кафедрою фармакогнозії, розповіла гостям, що вивчає фармакогнозія, як проводиться аналіз лікарської рослинної сировини, показала гербарний фонд кафедри, колекцію сировини рослинного і тваринного походження.

У Музеї кафедри фармакогнозії доц. Криворучко О. В. ознайомила гостей з історією кафедри фармакогнозії, продемонструвала експонати, що були передані у 1921 році з фармацевтичної лабораторії Імператорського Харківського університету в щойно заснований Харківський хіміко-фармацевтичний інститут.
День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей