Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)

18.12.2018 – 22.10.2018 р. Пройдено заключний п’ятий модуль тримісячного стажування для викладачів та захищено випускаючу роботу в рамках міжнародного дистанційно-очного тримісячного стажування (21.09.2018 р. – 21.12.2018 р.) «Польсько-український проект з педагогічної підготовки: цілі, методики, плани, норми» для педагогічних та науково-педагогічних працівників на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща). Отримано відповідний сертифікат.

20 грудня 2018 року делегація кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету у складі : завідувача кафедри фармакогнозії, професора Кошового Олега Миколайовича, доцента кафедри фармакогнозії Бородіної Наталії Валеріївни,
Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща) Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)  Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща) Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)
відвідала фармацевтичний університет Ягеллонського університету (м. Краків, Польща). Відбулася зустріч з деканом факультету та його заступниками, зроблено презентацію Національного фармацевтичного університету, обговорено перспективи наукової та педагогічної співпраці та погоджені умови підписання договору про співпрацю між навчальними закладами.
Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)Стажування на базі Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)