Міжкафедральний дистанційний семінар-тренінг

19 грудня 2018 р. Доцентами  кафедри технології ліків Азаренко Ю.М. та кафедри фармакогнозії Стремоуховим О.О. був проведен міжкафедральний дистанційний семінар-тренінг «Приготування водних екстрактів з ЛРС та екстрактів-концентратів».

Під час семінару доц. кафедри фармакогнозії НФаУ Стремоухов О.О. зробив коротке повідомлення на тему  «Лікарські рослини – джерело біологічно активних речовин», в якому були розглянуті питання щодо груп БАР, які містяться в ЛРС.

Доц. Азаренко Ю.М. розповіла про особливості технології водних витягів з використанням лікарської рослинної сировини та екстрактів-концентратів в залежності від їх біологічної активності та хімічної будови.

Також в роботі семінарі взяли on-line участь співробітники аптеки клінічної лікарні «Феофанія» (м. Київ), які розповіли про приготування водних витягів в умовах виробничої аптеки.