Учнівські МАНівські роботи

На кафедрі фармакогнозії в 2014-2015 навчальному році виконано 2 учнівські МАНівські роботи з біології:
– учениці 10-Б класу Харківського ліцею №161 Фрунзенського району м. Харкова Зайцевої О.Ю. на тему: “Дослідження хімічного складу та антимікробна активність густого екстракту з листя евкаліпту”, керівник роботи – зав. кафедри фармакогнозії доцент Кошовий О.М.;
– учня 10-А класу ЗОШ №16 Київського району м. Харкова Бондаренко Г.М. на тему: “Дослідження анатомічних ознак листа подорожника великого та виявлення даного виду у складі лікарських засобів”, керівник роботи – доцент Бойнік В.В.
Ці роботи були представлені на конкурс в районних турах олімпіади, де зайняли перші місця у відповідних секціях «Екологія» та «Біологія» і були рекомендовані для участі в обласному турі олімпіади, за підсумками якого зайняли 2 других місця.