Очкур Олександр Васильович

Очкур

ОЧКУР Олександр Васильович (25.01.1986, с. Новоолександрівка Біловодського р-ну Луганської обл.) – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри фармакогнозії НФаУ.

Інтернет-адреса профілю в Google Scholar: Очкур Олександр Васильович
Інтернет-адреса профілю в ORCID: Очкур Олександр Васильович
Профіль в Scopus: Очкур Олександр Васильович
Профіль Researcher ID: Очкур Олександр Васильович

Закінчив Стаханівське медичне училище за спеціальністю «Фармація» (2005); Національний фармацевтичний університет за спеціальністю «Фармація» (2009); аспірантуру НФаУ (2013). Працював провізором ЦРА № 90 (смт Біловодськ Луганської обл.) (2009-2010), аспірантом кафедри фармакогнозії (2010-2013), асистентом кафедри нутриціології та фармацевтичної броматології (2013-2014), з 2014 р. – асистент кафедри фармакогнозії НФаУ.

Навчально-методична робота. Проводить лабораторні заняття з дисципліни «Фармакогнозія», «Фармакогнозія з основами біохімії лікарських рослин», «Ресурсознавство лікарських рослин» для студентів денної та заочної форми навчання, керує виконанням курсових робіт, навчальною практикою. Співавтор текстів лекцій та лабораторних журналів з нутриціології та фармацевтичної броматології для вітчизняних та іноземних студентів, в тому числі англійською мовою.

Науково-дослідна робота: фармакогностичне дослідження лікарської рослинної сировини та нефармакопейних видів рослин; фітохімічне дослідження представників роду Artemisia L.; пошук перспективних рослинних джерел біологічно активних речовин з використанням методів нумеричної таксономії; створення та стандартизація препаратів рослинного походження.
Захистив дисертацію за темою «Фармакогностичне дослідження видів роду Artemisia L. флори України» у 2014 р. (науковий керівник – д. фарм. н., проф. А.М. Ковальова).

Автор та співавтор понад 50 наукових праць, серед них – 14 статей у фахових виданнях, 14 патентів, статті до «Фармацевтичної енциклопедії». Брав участь у понад 20 наукових конференціях.

Громадська діяльність. Бере участь в роботі Ради молодих вчених НФаУ. Учасник та призер всеукраїнських студентських олімпіад.

[:]
Print Friendly, PDF & Email