Стремоухов Олександр Олександрович

стремоухов

СТРЕМОУХОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ (09.05.1971, м. Краматорськ, Донецька область) – кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармакогнозії НФаУ.

Інтернет-адреса профілю в Google Scholar: Стремоухов Олександр Олександрович
Інтернет-адреса профілю в ORCID: Стремоухов Олександр Олександрович
Профіль в Scopus: Стремоухов Олександр Олександрович
Профіль Researcher ID: Стремоухов Олександр Олександрович

Закінчив Українську фармацевтичну академію (1993), де працює з 1993 року: інженер першої категорії ботанічного саду (1993-1994), старший лаборант (1994-2003), асистент (2003), доцент (з 2013). На кафедрі – відповідальний за студентське наукове товариство.

Навчально-методична робота. Веде лабораторні заняття з фармакогнозії для студентів денного та заочного відділень, керує навчальною практикою, є науковим керівником багатьох дипломних та магістерських робіт; співавтор 5 методичних рекомендацій для студентів фармацевтичного факультету, конспектів лекцій з фармакогнозії російською, українською мовою, та конспекту для підготовки до іспитів.

Науково-дослідна робота. У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію «Порівняльне дослідження фракцій жовчі та створення субстанцій на їх основі». Має 90 наукових праць, з них 12 статей, 3 патент на винахід, 75 тез.

Перелік публікацій

[:]
Print Friendly, PDF & Email