25 листопада 2021 р. Екскурсія в оранжерею ХНПУ

25.11.2021р. д.фарм.н., проф. Т.М. Гонтова провела екскурсію оранжереєю ХНПУ імені Г.С. Сковороди для студентів 1, 3 курсів психолого-педагогічного факультету Харківської гуманітарно-педагогічної академії, що вивчають дисципліну Ботаніка: анатомія та морфологія рослин. На екскурсії студенти познайомилися понад 200 видів рослини тропіків, субтропіків, пустель і напівпустель, дізналися їх місце в житті людини. З особливою зацікавленістю студенти сприймали інформацію про загальновідомі види рослин, що використовуються у харчуванні, лікуванні та побуті, вирощуються у оранжереї ХНПУ. Це кава аравійська, інжир, перець чорний, фейхоа Селоу, каламантин, лавр благородний, мирт, розмарин, бамбук, маслина європейська тощо.

25 листопада 2021 р. Екскурсія в оранжерею ХНПУ