01 грудня 2022 року співробітники кафедри були присутні на Всеукраїнській онлайн-конференції від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022»! Зустріч була насиченою виступами представників міністерств — МОН та Мінцифри України, досвідом викладачів, які вже інтегрували курс, відгуками студентів, поглядами партнерів та роботодавців на співпрацю освіти та бізнесу студентів, поглядами партнерів та роботодавців на співпрацю освіти та бізнесу.Всеукраїнська онлайн-конференція від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022» Всеукраїнська онлайн-конференція від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022»  Всеукраїнська онлайн-конференція від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022»  Всеукраїнська онлайн-конференція від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022»