Засідання студентського наукового товариства кафедри у рамках ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

07 грудня 2022 року відбулося засідання студентського наукового товариства кафедри у рамках ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE».

1 місце. Наукова робота на тему «Засоби подолання стресу у тварин» Кишлалі Злата Олегівна 211ВМм22(5,0д)ХВ науковий керівник: Демешко Ольга Володимирівна, канд. фарм. наук, доцент закладу вищої освіти.

2 місце. Наукова робота на тему «Унікальність фармакологічних та лікувальних властивостей калини звичайної» Мала Олена Дмитрівна Фм21(4,10д)-01 та наукова робота на тему “Аналіз хімічного складу та застосування рослин-символів України”  Яворська Валерія Сергіївна Фм21(4,10д)-01 науковий керівник: Демешко Ольга Володимирівна, канд. фарм. наук, доцент закладу вищої освіти.

3 місце. Наукова робота на тему “Дослідження бобівника трилистого” Васильченко Вікторія Сергіївна Фм21(4,10д)-01 ” та наукова робота на тему “Антигістамінні властивості череди трироздільної” Урсул Олександра Максимівна Фм21(4,10д)-01 науковий керівник: Демешко Ольга Володимирівна, канд. фарм. наук, доцент закладу вищої освіти.